Gå til innhold

Adopsjonsforums blad


Anbefalte innlegg

Gjest letende
Skrevet

Hei

Ser at dette skal være lagt ut på nett.

Hvor på AF's sider finner dere det?

Jeg leter, og leter.....:-)

Skrevet

Prøv å gå inn via VB sine hjemmesider. Der ligger adopsjonsforum under Lenker.

Lykke til!

Colombiamamma
Skrevet

Tror det er fjernet fra nettet nå.

Synest uansett det var det beste.

Bilder av barna bør ikke legges ut på nettet uten foreldrene sitt samtykket.

Skrevet

Det lå som en nyhet i en av de to rutene nederst på forsiden. Nå ligger det i stedet en link til (den på DOL omdiskuterte) artikkelen med Laila Dåvøys uttalelser om adopsjon og adopsjonsstøtten.

Kanskje AF har fått tilbakemeldinger på at de ikke må legge ut bilder av barn på nettet uten foreldrenes godkjennelse, og at de derfor har fjernet bladet? Kanskje en del også har lurt på hvorfor de ikke har fått bladet i posten, og at det har blitt mange henvendelser til sekretariatet?

Synes layouten så fin ut. Har fått beskjed fra AF om at bladet kommer i posten i løpet av noen dager.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...