Gå til innhold

Foreldre som er uenige/krangler!


Anbefalte innlegg

Gjest ikke undertegnet
Skrevet

Hva er verst, foreldre som krangler åpenlyst så dere hører det. Dere vet da hvorfor mamma og pappa er sure på hverandre en periode.

Eller er det verre med foreldre som bare krangler i enerom, men hvor det ligger en ulmende stemning av noe galt i luften hele tiden?

Vet at det ideelle er at alle er venner, men dessverre har ikke alle det slik!

Hvor ille ville du synes det var hvis faren kalte moren din ei drittkjerring eller moren din kalte faren din en drittsekk så du hørte det?

Fortsetter under...

Gjest mors og fars barn
Skrevet

Jeg har vokst opp med tausheten som våpen og ville definitivt foretrukket foreldre som kjeftet og ble ferdig med det. Noe annet er det selvsagt hvis tonen er ekkel bestandig.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...